Jdi na obsah Jdi na menu
 


POŽADAVKY NA UPLETENÍ COPÁNKŮ

POŽADAVKY NA UPLETENÍ COPÁNKŮ:

 • Pro napletení copánků by vaše vlasy měly být minimálně cca 6-10 cm dlouhé. Při kratších vlasech je velmi pravděpodobné, že budou copánky sklouzávat

 • Ztrvalené vlasy nezaplétám!  Mohly by se polámat. Stejný problém je i s extrémě zesvětlovanými vlasy. Jsou suché a lámou se (světlé blond a dámy, co šly z černé na světlou barvu)

 • Vlasy by měly být několik dní po obarvení. Především bývá problém s čenou barvou, kteráse špatně smývá.

 • Copánky z umělých vlasů by si neměli nechat dělat lidé, kteří mají alergii na umělé materiály nebo mají velmi citlivou pokožku hlavy. Stejně tak by měli zvážit copánky ti, kterým nadměrně vypadávají vlasy (mimochodem kadeřnice, co znám, doporučuje proti vypadávání vlasů Metionin)..

 • Lidem, kteří mají vážnější a dlouhodobější problémy s krční páteří, doporučuji copánky jednoznačně z kanekalonu a maximální délku k lopatkám - naplétaný materiál něco váží a již jsem zaznamenala na internetu na toto téma diskusi.Tak proto. Ale samozřejmě je to  jen na vás.

 • Copánky pletu na umyté vlasy. Umýt je stačí den před pletení. Dobré jen omezit použití kondicionérů, kůr a jiných dodatečných přípravků. Nechoďte ke mě s umaštěnou nebo zgelovanou hlavou. Děkuji :)

 • Pokud chcete nové copánky a nezvládnete jejich rozpletení a rozčesání sami a rádi by jste si je nechali ode mě rozčesat, pak mě o tom prosím informujte PŘEDEM a objednejte se i na rozčesání. Rozplétání a rozčesávání zabere 4, ale klidně i 6 hodin a to se do jednoho dne vleze pouze pod podmínkou šílených 16 hodin práce a totálního vyčerpání mne i šlach v mých rukou. Navíc k tomu některé z vás po rozplétání a hnedle naplétání je pro některé z vás pletení poměrně dost bolestivé. Je to prostě lepší rozdělit do 1,5 dne. 
  Rozčesávám copánky maximálně 6 měsíců staré odrosty do  6 cm). Starší mě  totiž neúměrně ničí šlachy v rukách.
  Závěrem jen uvedu, že tak 99% z vás si rozplétá rasta copánky​ samo doma. Stačí si přizvat kámošku, koupit láhev vína a u filmů si trochu zablbnout s hřebenem. A nebo si to rozplést sama v klidu  :)